Щовівторка, 19.00 ? відкритий поетичний вечір «Харківської поетичної тусовки» (на подвір’ї Літмузею).
Щоп’ятниці, 19.00 ? збори Кіноклубу в Літмузеї (анонси на сторінці kinoklub_litmuz.livejournal.com).
Окрім того, Харківський літературний музей запрошує Вас на такі заходи:
3 жовтня, 16.00 – презентація нового видання книги Гната Хоткевича «Музичні інструменти українського народу». Концерт кобзарів, лірників, стихівничих Харківського кобзарського цеху.
3 жовтня, 17.00 – круглий стіл «Гнат Хоткевич і сучасність». По закінченні – демонстрація забороненого у радянський час художнього фільму «Назар Стодоля» (1936 р.) за участю Гната Хоткевича.
4 жовтня, 12-00–14-00 – урочисті заходи, кобзарський концерт на території меморіальної кімнати-музею Гната Хоткевича (с. Високий Харківської області, вул. Горького, 10).
11 та 25 жовтня, 19.00 ? «Кіноклуб українського кіно».
18 жовтня, 17.00 – творчий вечір харківської поетки та барда Ірини Скринникової «Ще прагнуть очі видива…».
27 жовтня, від 14.00 до 16.00 – вихідні в Літмузеї.
Виставки
1 липня – 1 листопада. «Хто живе під чарівною парасолькою?». В експозиції відвідувач потрапляє до дитячої кімнати, де втілюються будь-які фантазії та мрії, де сняться дивовижні казкові сни. У дитячій оселяється ідеальна няня Мері Поппінс, а вечорами приходить Оле Лукойе і за допомогою своєї парасольки відправляє у фантастичні сни; тут можна помріяти про дитячий рай – величезну шоколадну фабрику. І навіть коли дитина виростає, дитинство залишається з нею в образі Маленького Принца та його дивної планети.
9 липня – 1 листопада. «Схід і Захід у житті та творчості Василя Мисика». У липні 2012 року виповнилося 105 років від дня народження українського поета та перекладача Василя Мисика. Його життя та творчість нерозривно пов’язані з Харковом. На виставці ви зможете зазирнути до робочої майстерні Василя Мисика, побачити його рукописи, книги, малюнки його дружини та дізнатися більше про цю непересічну постать.
21 вересня – 1 грудня. «Подорож ученого доктора Йогансена» (Будинок літератора, вул. Чернишевська, 59). Експозиція розкриває відомі й малознані сторінки літературного Харкова 1920-х рр. На виставці представлені документи, архівні матеріали, книги, періодичні видання з фондів Харківського літературного музею та відділу україніки Харківської державної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка.
Вартість вхідного квитка до музею – 10 грн 50 коп (для учнів та студентів – 5 грн 50 коп), екскурсії чи інтерактивної програми – від 30 до 45 грн.